Wielki Głód Katowice i okolice

Wpis

środa, 17 kwietnia 2013

K, M i co nas podkusiło...

 

Tym razem Wielki Głód skorzystał z oferty makaronów na wynos z Kyoto Sushi – danie jest gorące, świeże, sycące i nie raz ratowało nas już w kryzysowej sytuacji. 

Tofu - brzmi prawie jak toffi, prawda? Idąc tym tokiem rozumowania, musi być dobre:)

K wiedziała, że decyduje się na danie wegetariańskie. Zdziwiona mina M była pierwszym znakiem, że coś tu jest nie tak... Ale ze swojej decyzji się nie wycofała. Ponieważ do nudli można wybrać różne sosy, tutaj też "zaszalałyśmy" - padło na sos curry. Według obietnic na stronie restauracji, danie powinno zawierać: kostki pieczonego tofu, warzywa, czosnek i kolendrę. 

Po skonsumowaniu tego lunchu wiemy, że fankami tofu nie będziemy. Smak samych kostek tofu nie powala - mało wyraźny, wręcz nijaki. Być może sytuację mógłby tu uratować sos, ale curry posiadał chyba tylko w nazwie. Warzywka lekko chrupiące a makaron świeżo ugotowany - tutaj Wielki Głód się nie zawiódł.

Porcja kosztuje 9,90 co można również zaliczyć na plus. I to by chyba było na tyle. Następnym razem zapewne unikniemy eksperymentów i będziemy pałaszować tradycyjnego kurczaka:)Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
wielkiglodkato
Czas publikacji:
środa, 17 kwietnia 2013 16:34

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Napisz do nas e-mail